Як проходить день тиші в місті Буринь

Сьогодні, 20 липня 2019 року, опівночі в Україні розпочався день тиші напередодні дострокових парламентських виборів, які відбудуться 21 липня 2019 року.

Сьогодні ж законом заборонена будь-яка політична реклама чи передвиборча агітація на користь кандидатів у народні депутати.

А комунальні служби зобов'язані зняти раніше розклеєні в публічних місцях передвиборні агітаційні матеріали політиків – білборди, банери, вивіски, рекламу на транспорті, вітринах тощо.

У Бурині, до слова, не всюди (навіть там де дозволено) прибрані агітаційні матеріали окремих кандидатів у депутати Верховної Ради України…

На світлині: біл-борд неподалік залізничного вокзалу станції Путивль та автовокзалу міста Буринь 20 липня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.