На Сумщині залишиться 4 райони…

В Україні кількість районів має скоротитися майже в 5 разів: з 490 має лишитися 102 райони.

Це 92 райони, які розташовані на підконтрольній території України, і ще 10 – на тимчасово окупованій та у Криму.

Про це йдеться на сайті decentralization.gov.ua.

У країні уже сформовано 924 об’єднані територіальні громади, в яких проживає 70 відсотків українців.

Ці громади вже працюють за новою системою менеджменту і впроваджують необхідні реформи на місцях: освіти, охорони здоров’я на первинній ланці, впровадження нових адмінпослуг, соціального захисту.

До слова, на Сумщині із 18 районів, які є нині за адміністративно-територіальним устроєм, мають лишитися лише 4 райони із центрами в Сумах, Шостці, Конотопі та Охтирці.

На світлині: місто Буринь поки що є центром Буринського району.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.