Президент України Володимир Зеленський почав звільняти голів районних державних адміністрацій Сумщини

9 липня 2019 року Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про звільнення голови Сумської районної державної адміністрації Геннадія Дорошенка (на світлині).

Відповідний документ опублікований на офіційному сайті глави держави.

Також Володимир Зеленський звільнив голів Великописарівської, Краснопільської, Охтирської, Глухівської РДА – Григорія Сіденка, Сергія Хрупу, Віталія Супруна та Вікторію Сокол.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.