Після побиття екс-голова міста Конотопа Артем Семеніхін записав відеозвернення…

Побитого екс-голову Конотопа Артема Семеніхіна, як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОДІЇ, вчора, 27 червня 2019 року, перевезли до Київського інституту нейрохірургії.

Не дивлячись на те, що він описує свій стан, як вкрай тяжкий, Артем Семеніхін вже записав стрім для користувачів мережі facebook.

У відео він описує отримані травми та називає імовірних недоброзичливців, які скоїли на нього напад. Наприкінці відео Артем Семеніхін звертається до всіх виборців 160 виборчого округу з проханням допомогти йому фінансово під час виборчої кампанії, повідоим сайт konotop.in.ua

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.