Вибори до Верховної Ради України: рейтинги партій

Виборці, які визначилися і точно підуть голосувати на позачергових виборах, готові провести до Верховної Ради України 5 партій.

Про це йдеться в результатах опитування, котре провели Український інститут соціальних досліджень імені Яременка та центр «Соціальний моніторинг».

Як повідомили на прес-конференції представники соцслужб, за партію «Слуга народу» готові проголосувати 45,3 відсотка опитаних, за «Опозиційну платформу – за життя» –12, ВО «Батьківщину» – 8,8, «Європейську солідарність» – 8,4, «Голос» – 6,8 відсотка.

Інші учасники перегонів, за даними соцдосліджень, не долають прохідний бар’єр у 5,0 відсотка.

Серед них найближчі до проходу в пардамент такі партії: «Громадянська позиція» – 4,5, «Сила і честь» – 4,4 та Радикальна партія Олега Ляшка – 3,0 відсотка голосів виборців.

Опитування проводилося методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face) за місцем проживання 3 тисяч респондентів з 13 до 21 червня 2019 року.

Стандартне відхилення 1,8 відсотка.

Зауважимо, що позачергові вибори депутатів Верховної Ради України відбудуться 21 липня 2019 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.