Призначено в.о. голови Сумської ОДА

Сьогодні, 11 червня 2019 року, оприлюднено Указ президента України Володимира Зеленського про нові призначення, зокрема й у Сумській області.

Виконуючим обов’язки голови Сумської обласної державної адміністрації призначений Вадим Акпєров, який до цього був першим заступником голови СОДА.

А дещо раніше він працював головою Сумської районної ради.

Вадиму Акпєрову 31 рік.

Сьогодні ж, 11 червня 2019 року, президент України Володимир Зеленський звільнив голів 15 обласних державних адміністрацій.

Серед них – і голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.