Вибори до Верховної Ради України наближаються: стає все цікавіше…

Подія сталася в Ромнах...

Невідома особа вночі обмалювала чорною фарбою два сітілайта та вхідні двері офісу місцевого осередку однієї з політичних партій.

Поліція встановлює особу зловмисника та мотиви вчиненого правопорушення.

До чергової частини Роменського відділу поліції звернулась голова місцевого осередку однієї з політичний партій з повідомленням про те, що вона виявила написи, зроблені чорною фарбою на дверях офісного приміщення партії, та обмальовані два сітілайти їх політсили.

У поліції заяву зареєстрували та розпочали відповідні перевірки.

Наразі поліцейські встановлюють особу та її місцеперебування, а також мотиви скоєного правопорушення.

Відтак, перевірка триває, за її результатами буде прийнято відповідне процесуальне рішення, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.