Надія Савченко відвідала Суми: на зустріч прийшло приблизно півтори сотні городян

Сьогодні, 11 травня 2019 року, із сумчанами зустрілася депутат Верховної ради україни Надія Савченко.

Послухати її на площі Незалежності у Сумах зібралося більш, ніж півтори сотні містян.

Спочатку до присутніх звернулася сестра Надії – Віра Савченко. Близько 10 хвилин тривала її промова на підтримку депутатки.

Потім до громадськості вийшла і сама Надія Савченко. У першу чергу вона наголосила, що їй шкода, що на зустріч із нею прийшла невелика кількість містян. Депутатка зазначила, що Суми вже традиційно є містом, яке вона відвідує в першу чергу.

Зустріч тривала близько півгодини.

Під час неї депутатка заявила, що йде на вибори – з «Громадсько-політичною платформою Надії Савченко», повідомив сайт sumy.today

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.