ТЕТЯНА ГОЛОВКО: «Ми усвідомлюємо, що в нас попереду ще дуже багато роботи…»

Сьогодні, 11 травня 2019 року, відбулася нарада голів районних партійних організацій Радикальної партії Олега Ляшка Сумської області.

На ній було обговорено питання подальшої роботи місцевих осередків.

Як зауважила Тетяна Головко, голова Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка, команда партійців згуртована, і має досить добрі результати в роботі, зокрема, й на виборах президента України. І лідер партії Олег Ляшко задоволений діяльністю Сумської обласної партійної організації.

Відзначені були активісти РПЛ та районні партійні організації.

Добрими та дієвими справами вже зарекомендували себе Липоводолинська, Роменська, Недригайлівська, Буринська районні партійні організації, які на теренах своїх районів мають досить вагомий вплив на суспільно-політичне життя.

–Відзначу єдність, зібраність і дисципліну нашої обласної радикальної команди, – сказала у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу ЖИТТЯ і БУТТЯ (БіЖ) голова Сумської обласної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка Тетяна Головко. – І всі ми усвідомлюємо, що попереду в нас дуже багато роботи – це й боротьба за мир, зростання економіки, подолання бідності… Будемо наполягати на підзвітності влади громадянам. Ось це і є головними завданнями кожного нашого партійця…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.