ЦВК оголосила офіційний результат виборів президента України: переможець Володимир Зеленський

За даними остаточних результатів виборів президента Володимир Зеленський майже на 50 відсоткових пунктів випередив Петра Порошенка у другому турі.

Про це стало відомо сьогодні, 30 квітня 2019 року. під час брифінгу Центральної виборчої комісії.

Зокрема, представник кожного регіону прозвітував про голосування у кожному територіальному виборчому окрузі.

Після цього комісія склала загальний протокол із остаточними результатами.

«ЦВК встановила …кількість голосів виборців поданих за Зеленського Володимира – 13 541 528 голосів, Порошенко Петро 4 522 450 голосів виборців. Відсоток голосів виборців Зеленський – 73,22%, Порошенко – 24,45%», – зачитала протокол голова комісії Тетяна Сліпачук.

Протокол підписали представники кандидатів.

Найбільшу підтримку Володимир Зеленський отримав у Луганській – 89,44%, 87,21 – в Одеській, 85,52 – Миколаївській, 86,55% – Запорізькій, 86,94 – Донецькій, 87,25 – Дніпропетровській, 86,88% – Харківській областях.

Петро Порошенко переміг у Львівській області та закордонному окрузі.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.