На 17 травня 2019 року скликається 27 сесія Сумської обласної ради

Пленарне засідання сесії планується провести 17 травня 2019 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд депутатського корпусу будуть внесені питання змін до обласного бюджету Сумської області на 2019 рік, до Обласної програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування на 2016-2020 роки, до Обласної комплексної програми «Освіта Сумщини у 2019-2021 роках» тощо.

Також депутати розглядатимуть окремі питання реорганізації закладів та установ охорони здоров’я, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, прийняття майна із комунальної власності територіальної громади міста Конотоп до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Також на сесії звітуватиме Володимир Токар, голова Сумської обласної ради, про свою діяльність у 2018 році.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.