17 квітня 2019 року 38 сесія Буринської райради не відбулася, її скликають знову на 11 травня 2019 року

Запланована на 17 квітня 2019 року 38 сесія Буринської районної ради, про яку в розділі ПОЛІТИКА анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), не відбулася.

По-перше, дорогу на сесію вже давно забули у повному складі депутати фракції ВО «Батьківщина».

Та й деякі інші обранці не мають бажання виконувати свої безпосередні обов’язки – серед них і участь у пленарних засіданнях.

Плюс сюди: окремі депутати написали заяви про складання депутатськиї повноважень. А як відомо, Буринська районна комісія з виборів депутатів – розформована, а нова не створена…

Отож, і немає кворуму на сесіях Буринської районної ради.

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 25.04.2019 «Про скликання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання 38 сесії планується провести 11 травня 2019 року о 9 годині в приміщенні Будинку ради.

На розгляд сесії вносяться такі питання:

  1. Про звіт про виконання районного бюджету за 1 квартал 2019 року.

  2. Про Районну комплексну програму «Освіта Буринщини у 2019-2021 роках.

  3. Про Районну програму охорони навколишнього природного середовища Буринського району на 2019-2021 роки.

  4. Інші питання.

На світлині: Будинок ради в місті Буринь 26 квітня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.