На Сумщині голосують на виборах президента України в другому турі

Як відомо, сьогодні, 21 квітня 2019 року, відбувається другий тур виборів президента України…

862 882 виборців Сумщини візьмуть участь у голосуванні. Всі 1000 виборчих дільниць на території області нині працюють.

Станом на 11 годину явка виборців у Сумській області склала 16,6 відсотка.

Зауважимо, що в першому турі турі на цей час проголосувало 14,3 відсотка виборців

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) побував на виборчій дільниці №590063, що в місті Буринь (територіальний виборчий округ №161).

Тут спокійно. Черг немає.

Комісія працює чітко та злагоджено.

За словами голови виборчої комісії Марії Кухтій, на 11 годину прголосували понад 200 буринців. Всього ж тут зареєтровано дещо більше 1800 виборців.

Порушень виборчого законодавства не зафіксовано.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.