У Бурині на 17 квітня 2019 року заплановано проведення 38 сесії Буринської районної ради

Відповідно до розпорядження голови Буринської районної ради №16-ОД від 09.04.2019 «Про скликання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання тридцять восьмої сесії районної ради відбудеться 17 квітня 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради.

На розгляд сесії вносяться такі питання:

  1. Про обрання голови постійної комісії районної ради з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування.

  2. Про статут Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка» в новій редакції.

На світлині: Будинок ради в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.