АРТЕМ САВЧЕНКО: «Ми будемо рухатися тільки вперед, тільки до нових перемог!»

Для мене, як для голови Буринської районної партійної організації Радикальної партії Олега Ляшка, вибори глави нашої держави, безперечно, стали відповідальною справою.

І я вдячний жителям Буринщини та міста Буринь, які віддали свої голоси саме за нашого кандидата на посаду президента України – Олега Ляшка.

Його перемога на цю посаду, переконаний, ще попереду, що й підтверджують результати на Буринщині.

Адже по району Олег Валерійович має третій результат, а в Бурині – четвертий. А на окремих дільницях досягли і найкращого результату!

І на цьому наша дружна команда, всі ті, хто організовував і проводив виборчу кампанію в Буринському районі, безсумнівно, не зупиняться.

Ми будемо рухатися тільки вперед, тільки до нових перемог!

АРТЕМ САВЧЕНКО, депутат Буринської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.