Як проголосували виборці за кандидатів на посаду президента України в Ромнах, Буринському, Липоводолинському, Недригайлівському та Роменському районах?

За даними ЦВК, на окрузі № 161 (місто Ромни, Буринський, Липоводолинський, Недригайлівський, Роменський райони, частина Конотопського району) переміг кандидат Володимир Зеленський, який набрав 27,98 % голосів виборців.

Друге місце у Юлії Тимошенко із 20,63 %.

Третє місце посів Олег Ляшко – 14,11 %.

Далі йдуть Петро Порошенко – 11,13 %, Ігор Смешко – 8,18 %, Юрій Бойко – 5,81%, Анатолій Гриценко – 5,44%.

Інші кандидати набрали менше 2 %.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.