У Бурині, Сумщині й Україні голосують на виборах президента України…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) побував на виборчій дільниці №590063, що в місті Буринь (територіальний виборчий округ №161).

Тут спокійно.

Комісія працює злагоджено.

Черг не спостерігається.

Порушень виборчого законодавства не зафіксовано.

Всього на дільниці зареєстровано 1811 виборців.

На 11 годину проголосували понад 300 чоловік.

А от на Сумщині на 10 годину 30 хвилин явка виборців склала 14,25 відсотка, повідомив офіційний сайт Сумської обласної державної адміністрації. сайт облдержадміністрації.

Найбільша кількість виборців прийшла на дільниці в Недригайлівському (20,6%), Липоводолинському (20,3%), Глухівському (19,3%), Кролевецькому (19,2%), Роменському (18,4%), Сумському (18,3%) районах та м. Глухів (18,1%).

Найменша явка виборців на дільницях в містах Суми та Лебедин – по 11,0 відсотка.

Значних порушень, які могли б вплинути на результати виборів, не зафіксовано.

Центральна виборча комісія оприлюднила явку виборців на президентських виборах 2019 року.

Так, станом на 11 годину в Україні проголосували 15, 93 відсотка виборців.

Найбільше громадян проголосували у Кіровоградській (21,62%), Запорізькій (21,1%) і Черкаській областях (20,05%).

Найменше своїх голосів віддали жителі Закарпатської (7,95%), Чернівецької (9,94%) та Івано-Франківської (10,7%) областей.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.