День тиші на Сумщині: 22 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства в регіоні…

Сьогодні, 30 березня 2019 року, станом на 18 годину, до поліці надійшло 22 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства в регіоні, 6 з яких пов’язані із забороною політичної реклами в День тиші. Всі звернення зареєстровані в Журналі заяв і повідомлень територіальних відділів поліції. За кожним фактом проводиться ретельна перевірка.

Як відомо, 30 березня 2019 року, в Україні оголошено Днем тиші. Тож, відповідно до закону, забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на носіях зовнішньої реклами, проведення заходів за підтримки кандидата, а також поширення інформації про таку підтримку. Крім того, під забороною публічні заклики голосувати або не голосувати за певного кандидата або публічна оцінка його діяльності.

Порушення заборони тягне за собою адміністративну відповідальність.

З 22 двох зареєстрованих сьогодні поліцією Сумщини повідомлень громадян про виявлені, на їх думку , порушення виборчого процесу 6 стосувались Дня тиші. П’ять надійшло від жителів обласного центру про розміщення біг-бордів агітаційного характеру в Сумах та одне від спостерігачів ОПОРИ про виявлення на стіні будівлі в Конотопі агітаційної листівки за одного з кандидатів в президенти. Наразі по всім ним триває перевірка.

Поліція Сумщини продовжує працювати у посиленому режимі.

Для забезпечення публічної безпеки та громадського порядку залучено понад трьох тисяч правохоронців. Ситуаційний центр Головного управління Національної поліції в Сумській області цілодобово фіксує та перевіряє усі повідомлення, які надходять на лінію 102, а також виявляються у відкритих джерелах за для миттєвого реагування на будь-які повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства.

Поліцейські тісно співпрацюють з суміжними правоохоронними органами та громадськими активістами для забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу.

Вони закликають громадян дотримуватися правопорядку та виборчого законодавства на передодні та в день виборів, повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.