Президентські вибори: на Сумщині масово замінюють членів ДВК

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області Ірина Стегній.

«Кількість замін членів дільничних комісій в деяких виборчих округах Сумської області обчислюється сотнями людей. У керівництві ОВК пояснюють таку масовість неякісною роботою штабів під час набору кандидатів в комісії і кажуть, що оформлення нових значно ускладнює роботу ДВК », – зазначила Стегній.

Так, за її словами, у виборчому окрузі № 158 (місто Білопілля) відразу після своєчасно проведених перших засідань усіх 191 ДВК з’явилася велика кількість відмов від виконання своїх обов’язків членами дільничних комісій.

Нині ОВК чекає ще низка подань про заміну. Основною їх причиною керівництво ОВК називає неякісну роботу штабів щодо набору членів ДВК.

Як зазначають керівники ОВК, велика кількість замін викликана, перш за все, людським фактором, тому що люди не очікували, що їм доведеться брати на себе відповідальність, працюючи на посадах в керівному складі комісій.

Однак така кількість замін не загрожує організації роботи ДВК в Сумській області, запевнила координатор ОПОРИ.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.