Під час виборчої кампанії найбільше заяв про порушення виборчого законодавства зареєстровано в Бурині, Сумах, Конотопі, Шостці та Ромнах

З початку передвиборчої кампанії поліція Сумщини зареєструвала 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства...

Кожне повідомлення було ретельно перевірене, і в 70 випадках працівники поліції не виявили жодних ознак правопорушень.

Найбільша кількість заяв про порушення виборчого законодавства зареєстрована на території Сум (36), в Конотопі (12), Шостці (7), Ромнах та Бурині (по 6).

Так, лише за останні два дні поліція зафіксувала 5 заяв про порушення виборчого законодавства: 4 повідомлення в Конотопі (3 – стосовно розповсюдження «чорного піару» і 1 – з приводу перешкоджання агітаційної роботи), та 1 заява від спостерігачів Громадянської мережі ОПОРА з приводу пошкодження двостороннього агітаційного бігборду в Сумах.

Наразі повідомлення за всіма цими фактами належним чином зареєстровані, за кожним з них працівники поліції проводять перевірки.

Загалом же, станом на сьогоднішній день з моменту старту передвиборчої кампанії до поліції надійшли 100 повідомлень про порушення виборчого законодавства.

Перевірки 70 з заявлених фактів не виявили жодних ознак правопорушень.

Матеріали за 15 повідомленнями направлені на розгляд до інших територіальних підрозділів, за 9 заявами перевірки поки що тривають, в усіх інших випадках після перевірок прийняті відповідні процесуальні рішення.

Працівники поліції реагують на кожне повідомлення про порушення виборчого законодавства та опитали з цього приводу більше 600 громадян.

Правоохоронці закликають всіх учасників перегонів дотримуватись чинного законодавства, не допускати порушень у передвиборчій агітації та повідомляти, в разі виявлення, про такі на спецлінію «102», звертається Відділ комунікації поліції Сумської області.

На світлині: передвиборна агітація в місті Буринь 15 березня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.