20 березня 2019 року депутати Буринської районної ради намагатимуться знову розглянути питання щодо подальшої долі Буринської центральної районної лікарні

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 14.03.2019 №14-ОД «Про зміну дати проведення пленарного засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання» пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради скликається на 20 березня 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради.

До порядку денного внесено питання: «Про створення Комунального некомерційного підприємства Буринської районної ради «Буринська центральна районна лікарня ім. проф. М.П.Новаченка».

Зауважимо, що попередні два засідання сесії з цього питання були провальними.

На нього в повному складі не прийшли депутати фракції ВО «Батьківщина» та деякі окремі депутати.

На світлині: Будинок ради 15 березня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.