13 березня 2019 року відбудеться 23 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №21 – ОД від 11.03.2019 «Про скликання двадцять третьої сесії міської ради сьомого скликання», двадцять третя сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 13 березня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На двадцять третю сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

  2. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019 - 2021 роки».

  3. Про затвердження структури та штатної чисельності апарату виконавчого комітету і самостійних структурних підрозділів Буринської міської ради в новій редакції.

  4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 15.02.2019 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Буринь-теплосервіс» на 2019-2021 роки».

  5. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про забезпечення харчуванням дітей у закладах освіти Буринської міської ради у 2019 році».

  6. Про цільове направлення та видачу паливно-мастильних матеріалів.

  7. Про делегування представників Буринської міської ради до складу Госпітальної ради Конотопського госпітального округу.

Інші питання стосуються надання дозволу на розробку проектів землеустрою .

На світлині: центр міста Буринь 12 березня 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.