Депутати Буринської райради, які не голосують за перетворення Буринської ЦРЛ на комунальне неприбуткове підприємство, фактично знищують лікарню

На цьому під час апаратної наради при голові Сумської ОДА, яка відбулася сьогодні, 11 березня 2019 року, наголосив начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко, повідомив сайт sm.gov.ua

Він закликав депутатів Буринської райради відкинути політичні амбіції та проголосувати завтра на сесії за реформування лікарні.

Адже наразі саме ті, хто не голосує, своєю бездіяльністю знищує заклад.

«Для того, щоб лікарня реформувалася і отримала кошти від Національної служби здоров’я України з 1 липня як відшкодування за 54 види послуг, надані населенню, потрібно депутатам райради на сесії перетворити її на комунальне неприбуткове підприємство, – зазначив Сергій Бутенко. – Але на сесії районної ради депутати не проголосували за це рішення. Друга сесія, яка планувалася на минулому тижні, не зібрала кворум. Третя спроба буде завтра, і я закликаю депутатів підтримати реформування лікарні».

За його словами, якщо завтра депутати приймуть єдине можливе правильне рішення, то до травня Буринська ЦРЛ зможе укласти договір з НСЗУ, а з 1 липня 2019 року вже отримувати додаткові кошти.

«Треба говорити відверто – люди, які не голосують за реформування ЦРЛ, навмисне її знищують», – підкреслив Сергій Бутенко.

Як уже повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, 37 сесія Буринської районної ради з цього питання, скикається на 12 березня 2019 року.

Початок її роботи заплановано о 10 годині.

На світлині: Буринська ЦРЛ 11 березня 2019 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.