Чи прозорі міста на Сумщині?

У 2018 році Суми зайняли тринадцяте місце із ста за рейтингом прозорості.

Цей рейтинг, створений TransparencyInternational Україна, показує, наскільки активно громадянам надавалася інформація, якість превентивних заходів боротьби з корупцією та відкритість місцевої влади по відношенню до громадян. За 2018 рік місто отримало 25,57 балів зі 100 можливих.

Рейтинг прозорості міст було складено за 91 індикатором у тринадцяти сферах. Зокрема, бралися до уваги фінансова та бюджетна сфера, закупівлі, житлова та комунальна політика, освіта, соціальні послуги, інформація про роботу місцевої влади.

Крім Сум, які зайняли 13 місце, у рейтингу також Охтирка на 45-ому місці, Шостка – на 52-ому, Конотоп – на 63-ому та Ромни – на 71 –ому.

Показники прозорості Охтирки за останні 2 роки, 2017 та 2018, зросли на 18,4 бали приросту зі 100 можливих, Шостки – на 9,3 бали, Конотопу – на 1,4 бали, Ромнів – на 0, 4 бали.

У порівнянні з 2017 роком Ромни, хоча й мають у рейтингу незначний приріст, перемістилися у рейтингу прозорості з 36-ого аж на 71 місце, повідомив сайт sumy.today

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.