37 сесія Буринської районної ради скликається на 12 березня 2019 року: питання наболіле – чи функціонуватиме Буринська центральна районна лікарня?

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СУМЩИНА розповідав, що сьогодні, 06 березня 2019 року, не відбулася 37 сесія Буринської районної рад, бо не зібрався депутатський кворум.

Тому, у зв’язку з тим, що 06.03.2019 року пленарне засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання не відбулось, розпорядженням голови районної ради №13-ОД від 06.03.2019 «Про зміну дати проведення пленарного засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання», 37 сесія районної ради скликається на 12 березня 2019 року о 10 годині в приміщенні Будинку ради.

На світлині: Будинок ради в місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.