І знову про підкуп виборців…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках уже порушував тему підкупу виборців під час виборчої кампанії на виборах президента України на Сумщині…

І ось нове повідомлення.

У Сумах поліція перевіряє повідомлення про можливий підкуп виборців…

До чергової частини Сумського міськвідділу поліції від позаштатного журналіста обласної газети надійшло повідомлення про те, що в приміщенні торгівельного центру по проспекту Лушпи відбувається можливий підкуп виборців.

«Поліцейські, які прибули за вказаною адресою, в коридорі зазначеного центру побачили близько 30 громадян, - коментує ситуацію начальник Сумського міськвідділу поліції Павло Карабута. – Вони в порядку черги по одному заходили до кабінету, де знаходились ще двоє осіб. Останні спочатку пояснили, що проводять соцопитування, а потім письмо відмовились від будь-яких пояснень».

Аби дати правову оцінку того, що відбувається, працівники поліції проводять відповідну перевірку.

Правоохоронці запевняють, що й надалі будуть негайно перевіряти кожне повідомлення громадян про можливі порушення виборчого законодавства, та у разі їх підтвердження, попри будь-який тиск, реагувати згідно вимог Закону, повідомив Відділ комунікації поліції Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.