Вибори президента України: хто попереду?

Серед українців, які збираються брати участь у виборах президента, найбільшу підтримку має комік Володимир Зеленський, на другому місці чинний президент Петро Порошенко, трійку замикає лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування соціологічної служби Центру Разумкова.

Зокрема, за Володимира Зеленського збираються проголосувати 19,0 відсотка серед тих, хто має намір брати участь у виборах.

За Петра Порошенка готові проголосувати 16,8 відсотка від з тих, хто піде на вибори, а за Юлію Тимошенко - 13,8 відсотка.

За Анатолія Гриценка мають намір проголосувати 7,3 відсотка тих, хто піде на вибори, за Юрія Бойка − 7,1 відсотка, за Олега Ляшка – 4,8 відсотка.

Кожен з інших кандидатів набирає менше 3,0 відсотка.

Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3 відсотка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.