Виборців підкупляли?

У Сумах поліція перевіряє повідомлення про можливий підкуп виборців...

Повідомлення про те, що на третьому поверсі одного з багатоквартирних будинків по вулиці Рибалко зібрались кілька десятків громадян, і там, скоріш за все, відбувається підкуп виборців, надійшло до поліції від голови виборчого штабу одного з кандидатів на посаду президента.

У поліції заяву зареєстрували, на місце події негайно вирушила слідчо-оперативна група та постійно діюча група поліції по документуванню можливих фактів порушення виборчого законодавства.

Наразі перевірка триває, правоохоронці працюють на вказаному місці події.

За результатами перевірки буде прийняте відповідне процесуальне рішення, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумщини.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.