Поліція перевіряє повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства в Бурині та Охтирці

На Сумщині поліція перевіряє повідомлення про можливе порушення виборчого законодавства...

Дані повідомлення надійшли від громадських спостерігачів ОПОРИ та від жителів Охтирки і Бурині.

Вони були зареєстровані.

Триває перевірка.

Так, у приміщенні однієї з районних державних адміністрацій області спостерігач ОПОРИ зафіксував матеріали політичної агітації на користь одного з кандидатів в президенти.

За фактом використання будівлі органів державної влади та розміщення агітації без вихідних даних громадянська мережа ОПОРА звернулась до поліції із заявою, у якій просила скласти протокол про адміністративне правопорушення для розгляду питання про притягнення до відповідальності.

Ще дві заяви надійшли від жителів Охтирки та Бурині.

У першому випадку заявниця повідомила, що юнак та дівчина пропонували їй 500 гривень за те, що вона віддасть свій голос за визначеного ними кандидата, а друге повідомлення стосувалось рекламних щитів кандидата в президенти, які, на думку заявника, були встановлені із порушеннями законодавства.

Всі повідомлення в поліції зареєстровані і перевіряються.

Під час виборчої компанії на Сумщині зареєстровано 13 заяв про можливі порушення, по яких 4 не знайшли свого підтвердження.

Перевірка триває, повідомив Відділ комунікації поліції в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.