Звільнився заступник міського голови…

Заступник Глухівського міського голови Олександр Вискуб звільнився.

Від 1 лютого 2019 року ця посада вакантна.

Поки його посадові обов’язки виконує тепер єдиний заступник міського голови Маріанна Васильєва.

Але, за її словами, просить розподілити колишні сфери відповідальності Вискуба і між секретарем ради та керуючою справами.

Щоб з’явився новий заступник, міський голова має подати кандидатуру на розгляд сесії.

Причини звільнення не називаються, сам Олександр Вискуб відмовився обговорювати телефоном це питання.

Нагадаємо, він курував питання ЖКГ, містобудування, охорони навколишнього середовища, дорожнього будівництв, повідомив сайт https://nedelya.info/

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.