29 січня 2019 року відбудеться 21 сесія Буринської міської ради: про зміни до міського бюджету на нинішній рік

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №7–ОД від 25.01.2019 «Про скликання двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання», двадцять перша сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 29 січня 2019 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На двадцять першу сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

  2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.12.2018 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019-2021 роки».

  3. Про надання дозволу Буринській міській раді на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, цільове призначення яких змінюється.

На світлині: місто Буринь у січні 2019 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.