У Бурині відбудеться 19 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №135 – ОД від 10.12.2018 «Про скликання дев’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», дев’ятнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 20 грудня 2018 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На дев’ятнадцяту сесію вносяться наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

 2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

 3. Про затвердження Положення про порядок передачі виконавчим комітетом Буринської міської ради квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, які перебувають у комунальній власності Буринської міської об’єднаної територіальної громади, у власність громадян в новій редакції.

 4. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.11.2018 «Про план діяльності Буринської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

 5. Про надання комунальному підприємству «Буринь-теплосервіс» дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.

 6. Про забезпечення харчуванням дітей у закладах освіти Буринської міської ради у 2019 році.

 7. Про встановлення пільгової вартості проїзду.

 8. Про надання в оренду комунального майна.

 9. Про передачу майна.

 10. Про передачу закладів Вознесенської сільської ради.

 11. Про міський бюджет на 2019 рік.

 12. Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2019 рік.

На сесії розглядатимуться й інші питання.

На світлині: місто Буринь у грудні 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.