11 грудня 2018 року відбудеться 18 сесія Буринської міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №134 – ОД від 12.11.2018 «Про скликання вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», вісімнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 11.12.2018 о 14 год. 00 хв. в приміщенні Буринської міської ради.

На вісімнадцяту сесію вносяться наступні питання:

  1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

  2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

  3. Про затвердження Програми з мобілізаційної підготовки та оборони на території Буринської міської ради на час військового стану в 2018 році.

  4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради сьомого скликання від 07.03.2018 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Буринь-теплосервіс»на 2018 рік».

  5. Про передачу квартири на баланс КП «Буринь-теплосервіс».

Секретар міської ради В.М.Писаний

На фото: місто Буринь у грудні 2018 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.