Буринську РВК зобов’язано до 30 листопада 2018 року розглянути в установленому законодавством України порядку питання щодо заміщення депутатів Буринської районної ради

ЦВК звернулась до відповідальної ТВК у Сумській області щодо заміщення чотирьох місцевих депутатів Буринської районної виборчої комісії у зв’язку з припиненням ними повноважень.

Про це повідомив відділ взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії.

«До ЦВК надійшли листи Буринської районної ради, в яких міститься інформація про невиконання вказаною виборчою комісією вимог Закону України «Про місцеві вибори» щодо заміщення депутатів зазначеної ради», – йдеться у повідомленні.

Також Буринською районною радою до Комісії надіслано копії повідомлень про дострокове припинення повноважень чотирьох депутатів указаної ради з доданими до них документами, які, про що йдеться в листах цієї районної ради, надсилалися зазначеній виборчій комісії поштовим зв’язком, а деякі отримані особисто її головою.

Окрім того, ЦВК неодноразово зверталася до цієї виборчої комісії з вимогою повідомити Комісію про наявність у ТВК документів, які підтверджують факт дострокового припинення повноважень зазначених депутатів, прийняті комісією рішення за результатами розгляду таких документів, а в разі неприйняття вказаних рішень надати відповідні пояснення.

Однак жодної інформації, пояснень чи документів від Буринської районної виборчої комісії до Центральної виборчої комісії не надходило.

Враховуючи викладене, Комісія зобовʼязала зазначену виборчу комісію до 30 листопада 2018 року розглянути в установленому законодавством України порядку питання щодо заміщення депутатів Буринської районної ради на підставі документів, надісланих цій комісії указаною радою.

Також зазначену виборчу комісію зобовʼязано невідкладно надіслати до ЦВК копії рішень, прийнятих за результатами розгляду вказаного питання…

На світлині: у Будинку ради розташована Буринська районна виборча комісія.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.