У Бурині 22 листопада 2018 року відбудеться сімнадцята сесія міської ради

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №122–ОД від 12.11.2018 «Про скликання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання», сімнадцята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 22 листопада 2018 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На сімнадцяту сесію вносяться наступні питання:

 1. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

 2. Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

 3. Про план діяльності Буринської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік.

 4. Про інформацію начальника Буринського відділу Конотопської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

 5. Про звіт директора КП «Буринь-теплосервіс» про фінансово-господарську діяльність за 9 місяців 2018 року.

 6. Про роботу відділу державної реєстрації апарату виконавчого комітету Буринської міської ради.

 7. Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

 8. Про програму оздоровлення та відпочинку дітей Буринської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

 9. Про затвердження Програми розвитку культури та туризму, охорони культурної спадщини на території Буринської міської ради на 2019-2021 роки.

 10. Про скасування рішення Буринської міської ради п’ятого скликання від 30.09.2009 «Про затвердженя Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Буринь».

 11. Про встановлення дорожніх знаків в м. Буринь.

 12. Про наданння в оренду майна, що перебуває у комунальній власності Буринської міської ради.

Також розглядатиметься ряд питання щодо надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою та про затвердження проекту землеустрою…

На світлині: місто Буринь у середині листопада 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.