Відбулася 33 сесія Буринської районної ради

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, 26 вересня 2018 року у залі засідань Будинку ради відбулася 33 сесія районної ради сьомого скликання.

Пленарне засідання вів голова Буринської районної ради Євгеній Рябоконь.

У обговоренні питань порядку денного, яких налічувалось 30 (з них інформаційних – 3), взяли участь 18 депутатів, представники районної державної адміністрації, інших установ і організацій району, міський, сільські голови.

Додатково до порядку денного були включені три питання, які стосувались внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік, складу постійних комісій районної ради, депутатський запит депутата районної ради сьомого скликання Громи А.Г. про стан будівництва підвідного газопроводу до сіл Сніжки, Біжівка, Бурики, Романчукове, Хустянка, Ярове, Харченки Буринського району та ремонту доріг.

Не набрали необхідної кількості голосів для прийняття деякі проекти рішень, що стосувалися затвердження Технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж с. Чернеча Слобода Чернечослобідської сільської ради Буринського району Сумської області.

Решта питань порядку денного депутатами районної ради підтримані.

Одним з важливих з них було прийняття рішення про створення комунального закладу позашкільної освіти Буринської районної ради «Центр дитячої та юнацької творчості», так як Буринська міська рада ввжає не доцільним об’єднувати гуртки об’єднаної територіальної громади та району, повідомив виконавчий апарат Буринської районної ради.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.