Микола Клочко очолив Сумську територіальну організацію партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

У конференц-залі Сумської торгово-промислової палати відбулась звітно-виборна конференція Сумської територіальної організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Участь у якій узяв народний депутат України, голова Секретаріату партії «БПП «Солідарність» Максим Саврасов.

Одним із найважливіших питань порядку денного були вибори керівника Сумського обласного осередку, повідомив сайт sumy.solydarnist.org

На заході були присутні делегати від місцевих організацій партії, депутати Сумської обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

На конференції, делеговані місцевими осередками члени партії, розглянули та одноголосно підтримали рішення про обрання головою Сумської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Миколу Клочка.

Максим Саврасов привітав нового голову партії на Сумщині, зауваживши, що сьогодні одне з головних завдань партійного осередку – сприяти партійному будівництву, реалізовуючи основоположний курс президента України Петра Порошенка.

Зауважимо, що Микола Клочко є головою Сумської обласної державної адміністрації.

Максим Саврасов відзначив Подяками ряд керівників районних організацій партії, а також вручив Подяку за активну роботу з розвитку місцевого самоврядування, підтримку реформи децентралізації влади та реформи сільської медицини керівнику Секретаріату Сумської територіальної організації партії «БПП «Солідарність» Марині Нагорній.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.