7 вересня 2018 року відбудеться 22 сесія Сумської обласної ради

Про це відповідне розпорядження підписав голова Сумської обласної ради Володимир Токар, повідомив офіційний сайт Сумської обласної ради.

Пленарне засідання двадцять другої сесії розпочнеться 7 вересня 2018 року о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд вносяться такі питання:

  1. Про звіт про виконання обласного бюджету Сумської області за I півріччя 2018 року.

  2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Сумської області на 2018 рік.

  3. Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 20.12.2017 «Про обласний бюджет Сумської області на 2018 рік».

  4. Про внесення змін до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

  5. Про звіт постійної комісії обласної ради з питань земельних та водних ресурсів, використання надр, екології, довкілля та лісового господарства.

  6. Про внесення змін до регламенту роботи обласної ради.

  7. Про внесення змін до Положення про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання.

  8. Про реорганізацію друкованого засобу масової інформації – обласної газети «Сумщина» та комунального підприємства – «Редакція газети «Сумщина».

  9. Про порядок управління комунальними підприємствами, закладами та установами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області.

  10. Інші питання.

З метою попереднього обговорення відповідних матеріалів та проектів рішень із зазначених питань 5 вересня 2018 року відбудуться загальні збори депутатів, засідання постійних комісій та депутатських фракцій обласної ради (за окремим графіком).

Засідання президії обласної ради відбудеться 5 вересня 2018 року о 16 годині в залі засідань при голові обласної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.