У Бурині 23 червня 2018 року відбудеться 9 сесія Буринської міської ради VІІ скликання

Відповідно до розпорядження Буринського міського голови №62 – ОД від 11.06.2018 року «Про скликання дев’ятої сесії міської ради сьомого скликання», дев’ята сесія Буринської міської ради VІІ скликання відбудеться 23.06.2018 року о 10 годині в приміщенні Буринської міської ради.

На дев’яту сесію вносяться наступні питання:

Про затвердження структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) та визначення загальної штатної чисельності в новій редакції.

Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 20.02.2018 «Про Програму соціального захисту населення Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018-2021 роки».

Про надання пільг з оплати проїзду у безготівковій формі.

Про затвердження структури та штатної чисельності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

Про затвердження Положення про порядок надання платних соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради

Про створення комісії по вирішенню питань щодо звільнення непрацездатних громадян від плати за надання соціальних послуг, які надаються територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Буринської міської ради.

Про затвердження комплексної Програми розвитку освітньої галузі Буринської міської ради на 2018-2020 роки. Про затвердження територій обслуговування закладами дошкільної освіти та закладами загальної середньої освіти Буринської міської ради.

Про призначення Буринченко С.М. на посаду директора Буринського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Джерельце» Буринської міської ради.

Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про міський бюджет на 2018 рік».

Про внесення змін до рішення міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік».

Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та справляння єдиного податку на території Буринської міської ради.

Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Буринської міської ради.

Про встановлення плати за землю на території Буринської міської ради.

Про затвердження Положення про порядок передачі виконавчим комітетом Буринської міської ради квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, які перебувають у комунальній власності Буринської міської об’єднаної територіальної громади, у власність громадян.

Про надання в оренду комунального майна, що перебуває у комунальній власності Буринської міської ради.

Про передачу майна Буринської міської ради до КП «Буринь-теплосервіс».

Про утворення комісії Буринської міської ради по розгляду спірних питань.

Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання 27.04.2011 «Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення».

Про першочерговість надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності жителям Буринської міської ради (об’єднаної територіальної громади).

Інші.

На світлині: місто Буринь у червні 2018 року.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.