Відбулася 31 сесія Буринської районної ради сьомого скликання

Як і повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ПОЛІТИКА, 23 травня 2018 року відбулось пленарне засідання 31 сесії Буринської районної ради сьомого скликання.

Його вів голова районної ради Євгеній Рябоконь.

До порядку денного було включено 27 питань.

Майже всі рішення були підтримані депутатами одноголосно.

Не набрали необхідної кількості голосів для прийняття одне з рішень щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, рішення про створення комунальної установи Буринської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» та рішення про інформацію керівника Конотопської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території району

Найдискусійніше обговорювалося питання внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання рішення районної ради від 23.05.2018 «Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік», повідомив виконавчий апарат Буринської районної ради.

На світлині: місто Буринь – завершується травень.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.