31 сесія Буринської районної ради

23 травня 2018 року о 10 годині в залі засідань Буринської районної ради відбудеться пленарне засідання тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання.

До порядку денного внесені такі питання:

Про звіт постійної комісії районної ради з питань законності, розвитку гуманітарної сфери та місцевого самоврядування;

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про Програму економічного і соціального розвитку Буринського району на 2018 рік»;

Про створення комунальної установи Буринської районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр»;

інші.

З метою попереднього обговорення проектів рішень із зазначених питань засідання постійних комісій районної ради відбудуться 17 травня 2018 року о 9 годині в приміщенні Будинку ради.

На світлині: Будинок ради в місті Буринь 24 квітня 2018 року.

Світлина Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.