У Конотопі відбулося позачергове засідання 26 сесії: Артем Семеніхін не склав повноважень міського голови

Сьогодні, 19 квітня 2019 року, позачергове засідання 26 сесії Конотопської міської ради тривало понад три години. Депутати мали розглянути тільки єдине питання: «Про дострокове припинення повноважень міського голови Семеніхіна Артема Юрійовича».

На засіданні були присутні 22 депутати з 36 обраних.

Поруч президії заздалегідь облаштували кабінку для таємного голосування та поставили урну, проте до розгляду питання справа так і не дійшла.

Частина народних обранців вимагала включити звіт міського голови про виконану роботу за 2017 рік до порядку денного.

Міський голова погодився з вимогою, але після першої спроби затвердити порядок денний головуючий заявив, що у системі «Віче» трапився збій.

Більшість депутатів відмовилась голосувати повторно, мотивуючи рішення тим, що у систему могло бути стороннє втручання.

Далі у сесійній залі тривали суперечки, депутати кілька разів залишали свої місця, неодноразово блокувалася президія.

До трибуни з промовами на підтримку міського голови виходили люди, які називали себе представниками громади міста.

Депутати також намагались дістатись до мікрофона, але не всім вдалося висловитись.

Кульмінацією стала суперечка між міським головою та депутатом Олександром Кирієм, яка ледь не переросла у сутичку.

Пізніше міський голова оголосив перерву до 26 квітня 2018 року.

Засідання має розпочатись о годині, повідомляє сайт ТопКонотоп.

До слова, відповідно до розпорядження міського голови від 16.04.2018 №61-ОД «Про скликання двадцять сьомої сесії Конотопської міської ради сьомого скликання» 26 квітня 2018 року о 10 годині скликається двадцять сьома сесія Конотопської міської ради сьомого скликання, повідомляється на сайті міської ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.