27 квітня 2018 року відбудеться 19 сесія Cумської обласної ради сьомого скликання

Пленарне засідання розпочнеться о 10 годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

На розгляд обласної ради вносяться звіти постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва та голови Сумської обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку області, обласного бюджету та делегованих обласною радою повноважень у 2017 році.

Також депутати мають внести зміни до обласного бюджету Сумської області на 2018 рік, а також до кількох программ

Будуть заслухані зміни до рішення обласної ради від 14.01. 2016 «Про організацію прийому громадян області депутатами обласної ради сьомого скликання».

Про результати своєї роботи відзвітує тимчасова контрольна комісія обласної ради з питань забезпечення контролю за використанням і охороною земель, надр та інших природних ресурсів на території Сумської області, створеної рішенням обласної ради від 22.12.2016.

Також відзвітує голова Сумської обласної ради про свою діяльність у 2017 році.

Розглядатимуться ряд звернень до керівників країни, майнових, кадрових та інших питань.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.