Відбулася тридцята (позачергова) сесія Буринської районної ради

Тридцята (позачергова) сесія Буринської районної ради була скликана за письмовим зверненням голови Буринської районної державної адміністрації.

Спільне засідання постійних комісій та сесія відбулись, як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі ПОЛІТИКА, 28 березня 2018 року у залі засідань районної ради.

До порядку денного сесії були внесені дев’ять питань.

Найактивніше обговорювалося питання «Про внесення змін до рішення районної ради сьомого скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет Буринського району на 2018 рік» в частині виділення коштів на заробітну плату технічному персоналу загальноосвітніх шкіл району, знявши їх з ремонту доріг.

У ході обговорення деякими депутатами було запропоновано не підтримувати зазначену зміну, а звернутись за допомогою до сільських рад на території яких розташовані навчальні заклади. Тому кошти, заплановані у проекті рішення на зазначені цілі, не отримали підтримки від більшості депутатів районної ради.

Також, не прийняті депутатами питання щодо затвердження двох технічних документацій, а саме: «Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пісківської сільської ради Буринського району Сумської області земель сільськогосподарського призначення для ведення підсобного сільського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Пісківської сільської ради Буринського району Сумської області»;

«Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться в оренді ТОВ «Аквітан» на території Хустянської сільської ради Буринського району Сумської області». Вів пленарне засідання голова районної ради Євгеній Рябоконь, повідомив виконавчий апарат районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.