29 сесія Буринської районної ради сьомого скликання

21 лютого 2018 року відбулася 29 сесія Буринської районної ради сьомого скликання.

До порядку денного попередньо було внесено 26 питань. Депутат Анатолій Грома при затвердженні його запропонував включити ще й питання «Про передачу приміщень у комунальну власність Буринської міської ради».

Значну увагу депутати приділили розподілу вільного залишку районного бюджету та питанню передачі приміщень у комунальну власність Буринської міської ради.

Не набрали необхідної кількості голосів для прийняття проекти рішень, які стосувались затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та передачі приміщень у комунальну власність Буринської міської ради.

Сесію вів голова районної ради Євгеній Рябоконь, повідомив виконавчий апарат Буринської районної ради.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.