Відбулася 28 сесія Буринської районної ради: Леоніда Білика не звільнено

Відбулося пленарне засідання 28 сесії Буринської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Євгеній Рябоконь.

Участь у роботі сесії взяли 23 депутата із 34.

До порядку денного було включено 11 питань, які попередньо обговорені на профільних комісіях.

Найактивніше обговорювались депутатами питання щодо забезпечення харчуванням дітей у навчальних закладах Буринського району в 2018 році та про передачу Буринської центральної районної лікарні ім.проф.М.П.Новаченка в оперативне управління Буринській районній державній адміністрації.

Усі питання, які розглядалися, підтримані депутатами, крім рішення «Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради та заступника голови районної ради Білика Л.І».

На світлині: Будинок ради в місті Буринь.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.