Буринь «здали»…

Виборці міста «здали» своє місто обранцям сіл, які входять до об’єднаної територіальної громади.

Адже 11 депутатів-буринців із 26 обранців – це, безперечно, замало, щоб вирішувати якість глобальні питання Бурині. А проблеми у місті є, і буде їх ще більше.

Чому так трапилося? Виборці міста відверто проігронували вибори, які відбулися 29 жовтня 2017 року.

По-перше, кількість міських виборців була досить малою.

По-друге, на дільниці майже не прийшла буринська молодь.

По-третє, кандидати від Бурині майже на всіх округах проявили агітаційну пасивність. Досить мало спілкувалися з виборцями. Практично не доносили до них шляхи розвитку, зокрема, Бурині, і ОТГ в цілому.

По-четверте, кандидати із сіл, які балотувалися в міських округах, перемагали, або ж були близькими до перемоги.

А от представники з Бурині у сільських округах не брали участі в перегонах.

І про такий нюанс. До Буринської міської ОТГ додаватимуться й інші населені пункти Буринщини, окрім тих, які вже ввійшли до громади. Значить, через певний час відбудуться нові вибори до ОТГ, кількість депутатів зросте. Та вони будуть, безсумнівно, не від міста Буринь…

І про таке. З 1991 року в Буринському районі керували такі політичні сили: КПУ, СДПУ (о), Єдина Україна, Наша Україна, Партія регіонів. Де вони тепер?

Нині при владі в Буринській ОТГ є представники ВО «Батьківщина».

Що буде далі?

Поживемо – побачимо…

На світлині: храм у місті Буринь.

Фото Івана Житника.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.