ДМИТРО ДЕНИСЕНКО, уродженець міста БУРИНЬ, став новим заступником міського голови СУМ…

Депутати Сумської міської ради проголосували за затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Ним став Дмитро ДЕНИСЕНКО.

Новий заступник міського голови народився 23 січня 1979 року в Бурині. Понад 20 років пропрацював в органах поліції. Потому вийшов на пенсію за вислугою років, повідомили в міській раді.

Працював у поліції до 2021 року. У 2024 році працював заступником начальника відділу «Служба 15-08».

Має дружину та двох синів. Має корпоративні права у ТОВ «Ті Ді» 50%, що складає 75 тис. грн.

За минулий рік отримав 165 тис. грн пенсії і 9 тис. грн соцдопомоги.

Його дружина у Національному науковому центрі «Інститут судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса» Міністерства юстиції України отримала 229 тис. грн зарплатні. Вона має у власності дві земельні ділянки у 6 і 13 соток у Бурині.

Живе родина у квартирі Денисенко Віри Савеліївни у Сумах. Також у дружини є Вольксваген Пассат 2011 року випуску, сам Дмитро Денисенко користується Тойотою Ленд Крузер 1993 р.в. Віри Денисенко. Новий заступник міського голови має 14 тис. доларів, 200 тис. грн готівкою. На рахунках у банках родина має 13 тис. грн.

Сьогодні на території СУМЩИНИ діють Графіки погодинних відключень… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/suspilstvo/12080-sohodni-na-terytorii-sumshchyny-diiut-hrafiky-pohodynnykh-vidkliuchen

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.