6 грудня – День Збройних Сил України та День Святого Миколая

Вітаємо із Днем Збройних Сил України всіх наших воїнів!

Ми безмежно вдячні нашим мужнім і нескореним захисникам та захисницям за можливість жити і працювати в рідній країні.

Нехай Вас оберігають вищі сили, нехай наділяють безмежною силою, сміливістю, витримкою та вірою.

Нехай святий Миколай, який сьогодні мандрує Україною, завітає до кожного з Вас, оберігає наших дітей, наших захисників та нашу Україну!

Нехай кожна дитина росте в батьківський любові та шані до своєї родини та країни, а наші всі воїни повернуться якнайшвидше додому з Перемогою!

З повагою

Анатолій РОМАНЧУК та колектив Буринської партійної організації Аграрної партії України.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.