У БУРИНСЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ й досі не утворені СТАРОСТИНСЬКІ ОКРУГИ…

Третій рік іде від того дня, коли відбулися вибори голів та депутатів місцевих рад.

Проте в БУРИНСЬКІЙ ТГ й досі не створені старостинські округи, і відповідно не призначені їх старости.

Ось що з цього приводу на своїй сторінці в Фейсбуці написав ЄВГЕНІЙ ЛІШУНОВ, депутат з депутатської більшості в БУРИНСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ, голова фракції «Слуга народу»:

«Вчора, на сесії Буринської міської ради мною було запропоновано правку до проекту рішення «Про утворення старостинських округів території Буринської міської ради» за якою кількість округів та їх територія повинні були залишитись в межах тих сільських рад які були доєднані. Слово, дане виборцям при обговоренні цього питання додержано, але на жаль не вистачило голосів для підтримки правки. Можливо, якщо б була краща явка депутатів, то вдалося б прийняти відповідне рішення».

Чому під час війни засекречують космічні зарплати можновладців БУРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ? ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/polityka/9077-chomu-pid-chas-viiny-zasekrechuiut-vysoki-zarplaty-mozhnovladtsiv-burynskoyi-miskoyi-rady

На світлині: Буринська міська рада.

Фото ІВАНА ЖИТНИКА.

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.